Turkcell EkipMobil

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10.5 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell EkipMobil, iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız özel bir mobil uygulamadır.

Turkcell şirketi tarafından geliştirilen Turkcell EkipMobil uygulaması yeni saha elemanları ile iletişimi kuvvetlendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Uygulamanın içeriklerinden faydalanmak için iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indiremeniz yeterli olacaktır. Saha elemanları artık müşteri bilgilerini cebinde taşıyacak ve şirket le bağlantı kurmasına gerek kalmadan her hangi bir sorun karşısında anında müdahale edebilecek.

İş veren olarak sahada çalışan elemanlarınızın konumunu ve iş yükünü takip ederek performans ölçümü yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın iş ahlakını bilmiyorsanız mesai saatleri içerisinde nerede olduklarını takip edin. Tek yapmanız gereken Turkcell EkipMobil uygulamasına sahip olmak. Saha elemanları ofisten almaları gereken bilgiler için artık uğraşmayacaklar. 

Turkcell EkipMobil müşteri bilgilerini anında onlara gösterecek. Bunların yanı sıra uygulama üzerinden müşteri ziyaretlerinizi, toplantı notlarınızı ve satış bilgilerinizi kontrol edebileceksiniz. Kişisel ajanda gibi de kullanabilirsiniz. Ayrıca işlerinizin öncelik sırasına göre harita üzerinde rotasını görebilecek ve gününüzü daha verimli planlayabileceksiniz.

Uygulama sayesinde hem işinizin verimliliği artsın hem de müşteri memnuniyet oranını yükseltin. Tüm ekibinize uygulama üzerinden aynı anda bilgi aktarabilir, günlük yönetici özet raporlamalarıyla operasyonların verimini de değerlendirebilirsiniz. Uygulamanın içeriklerinden yararlanmak ve ekip arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlamak için mutlaka EkipMobil üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Turkcell EkipMobil indir
DİĞER SÜRÜMLER